chrome firefox opera safari iexplorer

500 українських шкіл переведуть на електронні підручники у 2012. Ще 5 тисяч — у 2013

10 вересня 2012 о 10:47

У рамках Національного проекту «Відкритий світ» в Україні реалізується пілотний проект «Електронний підручник», який до кінця нинішнього року планують запустити в 500 вітчизняних школах України, а в наступному — в 5 тис. шкіл. Про це УНН повідомили у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України.

Зокрема, як повідомив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів на IV Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», у поточному році в 26 школах Харківської області також стартує пілотний проект «Електронний підручник».

«У цьому році пілотний проект запускаємо в 26 школах Харківської області ... У тих школах, які готові до цього функціонально, тому що потрібна елементарна місцева інфраструктура, вчителі, здатні ретранслювати це навчання», — повідомив він.

В.Каськів також повідомив, що реалізація пілотного проекту буде фінансуватися за рахунок держбюджету, а на наступному етапі передбачається задіяти механізм приватно-державного партнерства.

Як повідомляв УНН, з метою ефективного використання Інтернет-технологій в навчально-виховному процесі в кожному районі міста Донецька затверджені програми по впровадженню електронних підручників, визначено опорні закладу для реалізації програми «Електронний підручник».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі