chrome firefox opera safari iexplorer

Водіям доведеться платити за Кільцеву дорогу

28 травня 2012 о 10:10

У Києві збудують частину кільцевої дороги, що буде використовуватись на платній основі.

Про це під час громадських слухань заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів, повідомляє прес-служба Держагентсва.

«Це перший проект в сфері дорожньої інфраструктури, який має шанс бути реалізованим на концесійній основі і покликаний створити прецедент, коли інфраструктура в Україні буде розвиватися не за рахунок бюджетних коштів, а за рахунок приватних інвестицій», — заявив Каськів.

За його словами, переможцем відкритого міжнародного тендеру стала компанія Zagope — Construções е Engenharia SA. Розробка ТЕО має завершитись протягом 90 днів.

У компанії повідомили, що довжина запланованої «платної» ділянки становити 18-22 км з 5-5,5-кілометровим переходом через Дніпро (міст чи тунель). Дорога матиме 6 смуг (по 3 в кожному напрямку) завширшки 3,75 м. Прогнозована інтенсивність руху – 30-60 тисяч автомобілів на день.

Коштуватиме дорога приблизно $1,5-2 мільярди.

22 серпня

Інші дати
Народився Ісаак Шмарук
(1910, м. Ніжин Чернігівської обл. - 1986) - український кінорежисер. Фільми: "Украдене щастя", "Доля Марини", "Зірки на крилах", "Чумацький шлях", кіноповість "Твоє мирне небо" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Юрченко
(1900, с. Медвин, Київська область – 1972) – український архітектор та мистецтвознавець. Співавтор проекту будинку уряду УРСР (1927) у Харкові, житлового масиву Промінь (1929) у Харкові, Курського вокзалу у Москві. Автор надбудови ротонди на Аскольдовій могилі (1935) і проекту відкритого театру біля неї (1936—1937).
Розгорнути

Новини Дивитися всі