chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо Києва побудують платну кільцеву дорогу

10 травня 2011 о 13:21

Проект будівництва 213-кілометрової дороги навколо Києва вартістю 55 мільярдів гривень буде затверджений уже в середині 2011 року. За проїзд новою дорогою стягуватимуть плату, пише «Комсомольська правда».

Так, станом на початок травня проект кільцевої дороги виконаний майже на 90%, і вже цього року почнуть шукати інвесторів, які б профінансували будівельні роботи, повідомили в «Укравтодорі».

Будуватимуть нову магістраль у три етапи.

На першому етапі в «Укравтодорі» планують побудувати ділянку довжиною 74 км від дороги Київ — Знам'янка до траси Київ — Чернігів вартістю 20,6 мільярда гривень.

За словами шляховиків, впораються вони в найкоротший термін, адже 65 км цієї дороги вже збудовані, їх треба лише реконструювати.

Далі візьмуться за дорогу від ділянки Київ — Ковель до Київ — Знам'янка довжиною 77 км і вартістю 4,3 мільярда гривень.

Останньою на черзі буде дорога від напрямку Київ — Чернігів до Київ — Ковель — Ягодин, завдовжки 62 км і вартістю — 30 мільярдів гривень.

Крім того, північніше й південніше Києва з'являться два мости, які з'єднають лівий і правий берега Дніпра. Довжина південного моста складе 4,5 км, а північного — 8,2 км.

У прес-службі «Укравтодору», що ця дорога буде найвищого класу і матиме по 6 смуг в обидва боки, на ній не буде світлофорів і наземних переходів.

Конкурс на пошук інвестора хочуть оголосити вже влітку.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути