chrome firefox opera safari iexplorer

Охорона Януковича намагалася не пропустити журналістів на Всесвітній форум редакторів у Києві

03 вересня 2012 о 11:08

Охорона президента Віктора Януковича намагалася не пропустити журналістів на 19 Всесвітній форум редакторів, який проходить у Києві, через плакати, однак їм вдалося пройти.

Про це повідомляє кореспондент Української правди.

Журналісти намагалися пронести до зали багато невеликих плакатів, які збиралися підняти  під час виступу Януковича. На плакатах зазначається, що в україні є цензура, немає демократії, тощо.

Після тривалої суперечки журналістам вдалося зайти до зали з плакатами. Вони сіли навпроти центральної трибуни. Однак охорона президента оточила їх: так, в ряду попереду розмістився один охоронець, ще двоє розмістилися позаду.

Збоку також стоять охоронці, які знімають журналістів позаду.

Серед представників ЗМІ журналісти Мустафа Найем, Сергій Лещенко, Вікторія Сюмар, Микола Княжицькій та інші.

19 березня

Інші дати
Народився Максим Рильський
(1895, м. Київ – 1964) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
Прислухайтесь, як океан співає — Народ говорить. І любов, і гнів У тому гомоні морськім. Немає Мудріших, ніж народ, учителів; У нього кожне слово — це перлина, Це праця, це натхнення, це людина. Не бійтесь заглядати у словник: Це пишний яр, а не сумне провалля» (Максим Рильський)
Розгорнути
Народився Марко Вороний
1904 – український поет, театрознавець, перекладач. Переклав українською мовою «Інтернаціонал», «Марсельєзу», «Варшав’янку», багато творів західноєвропейської класики. Автор книг для дітей, збірки віршів «Форвард». Син Миколи Вороного. Репресований.
Розгорнути

Новини Дивитися всі