chrome firefox opera safari iexplorer

У Криму з'явиться пам'ятник російському імператору

24 вересня 2012 о 14:44

У Криму, в селищі Новий Світ 28 вересня відкриють пам'ятник останньому імператорові Росії Миколі ІІ і князю Льву Голіцину.

Про це повідомила прес-служба Республіканського комітету Автономної республіки Крим по інформації. Відкриття пам'ятників відбудеться в рамках проведення «Днів Голіцина в Новому Світі», який пройде з 27 по 29 вересня у селищі Новий Світ.

У рамках триденного заходу пройде урочисте відкриття IV Міжнародного спеціалізованого конкурсу шампанських та ігристих вин ім. князя Льва Голіцина.

Нагадаємо, в 2007 році в Одесі було встановлено пам'ятник російській імператриці Катерині ІІ, а ще через рік постамент з'явився і в Севастополі.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

18 квітня

Інші дати
Народився Микола Сумцов
(1854, м. Петербург, Росія - 1922) - український фольклорист, етнограф, літературознавець та громадський діяч. Один з фундаторів Харківської громадської книгозбірні (1886).
Розгорнути
Народилася Уляна Кравченко (Юлія Шнайдер)
(1860, м. Миколаїв Львівська область – 1947) - українська письменниця, активістка українського жіночого руху. Автор повісті «Хризантеми» та багатьох збірок віршів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Липинський
(1882, с.Затурці Волинська область – 1931) - український політичний діяч польського походження, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму.
«Державу Українську може здійснити наша любов до неї, а не ненависть до її ворогів» (В’ячеслав Липинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі