chrome firefox opera safari iexplorer

Укрзалізниця знову «виправдовує» потяги Hyundai: цього разу винні залізничники

06 вересня 2012 о 13:08

Як повідомили УНІАН у Державній адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»), такі висновки зроблено на підставі проведеного службового розслідування цього інциденту.

За інформацією “Укрзалізниці”, «Український експрес» перебував у справному стані, був повністю екіпірованим і підготовленим до рейсу 5 вересня. Проте електропоїзд було помилково подано в зону пошкодження контактної мережі (провисання несучого тросу в габарит струмоприймача) в районі секційного ізолятора №164 (встановлений у 1997 році) по 8-й колії станції Львів. Внаслідок заїзду в зону на електропоїзді сталася поломка струмоприймачів.

«За попередніми даними, інцидент стався з вини залізничників — працівників станції Львів. Після закінчення розслідування винуватці інциденту понесуть дисциплінарну відповідальність», — зазначає «Укрзалізниця».

За інформацією «Укрзалізниці», пасажири «Українського експресу» були доставлені до Києва альтернативним поїздом №170л «Регіональний експрес», у складі якого були 4 вагони й електровоз ЧС-8 №077.

Загальна затримка поїзда становила 1 год. 40 хв. Різниця вартості проїзду для пасажирів становить у першому класі — 191,02 гривні, в другому класі — 76,92 грн і 52,02 грн із 10% знижкою. «Пасажири вищезазначеного рейсу можуть звернутися за отриманням компенсації в претензійному порядку», — повідомляє «Укрзалізниця».

Нагадаємо, «Укрзалізниця» розробила порядок компенсації пасажирам за запізнення поїздів класу Інтерсіті+ більш ніж на 30 хвилин.

Довідка УНІАН. Поїзд категорії Інтерсіті+ (ІС+) — денний швидкісний поїзд, що курсує в прямому сполученні з маршрутною швидкістю 90 км/год. і більше при допустимій швидкості до 200 км/год.

У складі поїзда вагони з місцями для сидіння 1-го й 2-го класу. До класу ІС+ належать електропоїзди “Український експрес” виробництва Hyundai Rotem.

Розділи: Суспільство

7 червня

Інші дати
Георгій Андрузький
1827 – український громадський діяч, поет. Член Кирило-Мефодіївського товариства (1846).
 
Розгорнути
Народився Анатолій Базилевич
(1926, м. Жмеренка Вінницької обл. -2005) - український графік. Ілюстрував народні казки, "Пана Халявського" Г. квітки-Основ'яненка, "Енеїду"  і "Наталку-Полтавку" І. Котляревського, твори І. Франка, Марка Вовчка, С. Руданського та ін. Народний художник України.
Розгорнути
Народився Іван Кандиба
(1930, с.Стульно, нині Польша – 2002), український правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи.
 
«Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить» (Ліна Костенко)
Розгорнути