chrome firefox opera safari iexplorer

В Рівному вояки УПА битимуться з німцями й червоноармійцями

28 вересня 2012 о 13:19

В рамках фестивалю «Покровський вітер» у м. Рівне товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» представить військо-історичне театралізоване дійство «Бій відділів УПА проти підрозділів німецького „Вермахту“ та радянських військ НКВД».

Фестиваль, приурочений до 70-річчя УПА відбудеться за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 24.

Початок: 30 вересня о 13.00.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі