chrome firefox opera safari iexplorer

На завтра синоптики обіцяють грози

02 жовтня 2012 о 13:54

Завтра у західних областях України очікуються короткочасні дощі, грози, вдень на Закарпатті та у Карпатах місцями сильні дощі.

На решті території мінлива хмарність, без опадів, повідомили УНІАН в Укргідрометцентрі. Вітер переважно південно-східний, на крайньому заході з переходом на північно-західний, 5-10 м/с, вдень у Карпатському регіоні місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 9-14°, на узбережжі морів 15-20°, у східних областях та на півночі Лівобережжя 6-11°; вдень 20-25°, у південній частині до 28°, на крайньому заході країни 16-21°. У Києві та області у середу опади не очікуються. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.

Температура по області вночі 9-14°, вдень 20-25°, у Києві вночі 11-13°, вдень 22-24°. Сьогодні температура води становила у Чорному та Азовському морях 20-22°, у Дніпрі біля Києва 16°.

Розділи: Довкілля

10 лютого

Інші дати
Василь Ремесло
1907 –  український вчений-агроном, селекціонер. Створив і районував 20 сортів озимої пшениці («Миронівська-808» давала в сім разів більший урожай, ніж інші сорти), видав понад 200 наукових праць, в тому числі 5 монографій.
Розгорнути
Народився Георгій Малаков
1928 – український графік (серії «Київ. 1941–1945», «Київ у грізний час», «Завойовники морів» та ін.).
Розгорнути
Юхима, Охріма
Якщо вітряно, то літо буде мокрим
Розгорнути
240 років від дня народження Василя Каразіна
(1773, с.Кручик Харківська область – 1842) - український вчений, винахідник, громадський діяч. Засновник першого у східній Україні Харківського університету, автор численних відкриттів в галузі органічної та неорганічної хімії.
«Блаженний вже стократно, якщо випадок дав можливість зробити бодай найменше добро люб»язній моїй Україні…» (Василь Каразін)
Розгорнути
Народився Роберт Клявін (Візиренко)
1929 р. – український артист балету, балетмейстер, педагог. Партії: Степан («Лілея» К. Данькевича), Лукаш («Лісова пісня» М. Скорульського). Ролі у фільмах «Лілея», «Летючий корабель», «Будні карного розшуку» та ін.
Розгорнути