chrome firefox opera safari iexplorer

Український діджей вперше увійшов до сотні найкращих діджеїв світу

22 жовтня 2012 о 13:08

Авторитетний британський журнал DJ Mag опублікував свій черговий щорічний рейтинг найкращих діджеїв світу Top 100 DJs. Вперше в історії до сотні найкращих увійшов та представник України.

Учасником рейтингу став молодий діджей і продюсер з Донецька Omnia (Євген Смирнов), що посів 58 місце в списку найкращих діджеїв світу.

Omnia — артист компанії VIRUS Music, добре відомий в першу чергу завдяки виступам на найбільших танцювальних подіях і фестивалях: Global Gathering, Godskitchen, Gatecrasher, KaZantip, Tiesto Club Life, A State of Trance 550 та ін.

 

Український діджей вперше увійшов до Top 100 DJs

 

Його музику видає популярний голландський лейбл Armada Music, який належить діджею № 1 Armin van Buuren, а його треки грають такі зірки електронної сцени, як Above & Beyond, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Gareth Emery, Andy Moor, Paul Oakenfold, Richard Durand та ін.

Останній великий успіх Omnia — перше місце в транс-чарті популярного музичного порталу beatport c композицією The Fusion, написаній у співавторстві з DJ IRA '. Цей та інші треки також ввійшли до цілого ряду престижних збірок і популярних підкастів, забезпечивши українському діджею популярність далеко за межами своєї країни.

Зараз Omnia активно гастролює, виступаючи на різних клубних майданчиках як у країнах СНД, так і в Європі. У лютому 2013 разом з іншими артистами Armada Music він відправиться в гастрольний тур Австралією.

На першому місці в рейтингу DJ MAG виявлялися Carl Cox, Sasha, Armin Van Buuren, David Guetta, Paul Van Dyk, Paul Oakenfold, Tiesto.

DJ MAG — щомісячний британський EDM таблоїд. Перший номер вийшов у 1991 році. З 1997 року DJ MAG визначає сотню найкращих діджеїв світу. DJmag Top 100 DJs — найпрестижніший рейтинг світової танцювальної музики.

8 червня

Інші дати
8 червня відзначають:
  • Всесвітній день океанів.
  • Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна.
Розгорнути
Володимир Фатальчук
1903 – український художник. Автор ілюстрацій до книг «Антологія української поезії», «Лісова пісня» Лесі Українки, «Життя і творчість Тараса Шевченка», «Кобзар» Т. Шевченка, «Українські народні пісні»; автор ювілейних медалей.
Розгорнути
Народився Іван Кожедуб
(1920, с.Ображіївка, Сумська область – 1991), льотчик-винищувач, маршал авіації. У 120 повітряних боях збив 62 літаки противника. Свій останній бій, в якому збив 2 літаки противника, провів в небі Берліна. Вважається найкращим асом авіації союзників.
Їхав, їхав козак містом Під копитом камінь тріснув, Та раз, два, Під копитом камінь тріснув. Та раз ! Під копитом камінь тріснув - Соловейко в гаю свиснув. Та раз, два. Соловейко в гаю свиснув. Та раз ! (Українська народна пісня)
Розгорнути
Народилася Наталія Кобринська
(1855, с.Белелуя, Івано-Франківська область – 1920) - українська письменниця. Ініціатор першої української жіночої організації. Альманах «Перший вінок» заклав основи розвитку жіночих часописів, які редагували і видавали самі жінки.
 
Розгорнути