chrome firefox opera safari iexplorer

Киянам покажуть виставку утилітарних арт-об’єктів із дерева

30 листопада 2012 о 15:06

Утилітарні арт-об’єкти з дерева, а також синтез мистецтв: живопису, графіки, кераміки та художнього текстилю – усе це кияни та гості столиці зможуть побачити на виставці «Art&Wood 2012», що функціонуватиме в Музеї історії міста Києва з 4 до 14 грудня. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Учасники проекту відійшли від площини полотна, натомість використали для живопису дерев’яні предмети: скрині, табуретки, ширми тощо. Таким чином, звичайні побутові речі стали справжнім витвором мистецтва.

Наразі це вже друга виставка проекту «Art&Wood». Після вдалого старту бюро активно продовжує розвивати цей експеримент, розширюючи коло художників. Цього року, окрім найкращих арт-об`єктів із минулої колекції, відвідувачі зможуть оцінити й нові роботи, які створені саме для цієї виставки.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути