chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні відкрили гарячу лінію проти гендерного насильства

26 листопада 2012 о 11:26

У неділю, 25 листопада, відкрились гарячі телефонні лінії, де можна отримати консультацію щодо гендерного насильства та дискримінації, порушення прав дітей та торгівлі людьми.

Відкриття приурочене до Міжнародного дня боротьби проти насильства над жінками.

«З 25 листопада по 10 грудня за номерами 0 800 500 335/386 та 0 800 500 225 можна отримати фахові консультації стосовно проблем торгівлі людьми, домашнього насильства, порушень прав дітей та гендерної дискримінації. Їх надаватимуть представники компетентних державних структур – Міністерства внутрішніх справ і Міністерства соціальної політики України», — наголошується у повідомленні.

Нагадаємо: 25 листопада — Міжнародний день боротьби проти насильства над жінками. За даними ООН, нині 125 країн світу мають закони, що карають за домашнє насильство. Загалом у світі до семи з кожних десяти жінок упродовж свого життя зазнають фізичного або сексуального насильства, а 603 мільйони жінок живуть у країнах, де домашнє насильство і далі не є злочином.

Нагадаємо, лише за півроку на Львівщині до міліції із заявами про вчинення насилля в сім’їзвернулись понад 4 тисячі осіб. А на обліку перебуває майже 8 з половиною тисяч, що скоїли таке правопорушення. Цьогоріч перелік поповнився двома тисячами «домашніх тиранів».

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути