chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України змогла перемогти Болгарію

15 листопада 2012 о 09:17

Збірна України з футболу в останньому для себе матчі 2012 обіграла в товариській зустрічі команду Болгарії.

Матч, що проходив у середу в Софії, завершився мінімальною перемогою українців з рахунком 1:0.

33-й минуте забил защитник донецкого «Шахтера» Александр Кучер, который точно пробил головой после подачи углового полузащитником «Днепра» Русланом Ротанем."

Єдиний гол на 33-й хвилині забив захисник донецького «Шахтаря» Олександр Кучер, який точно пробив головою після подачі кутового півзахисником «Дніпра» Русланом Ротанем.

Збірною України в цьому матчі керував тренер Олександр Заваров.

Пост головного тренера збірної став вакантним після згоди Олега Блохіна очолити ФК «Динамо» (Київ) в кінці вересня 2012 року. 12 листопада президент Федерації футболу України Анатолій Коньков прийняв рішення запросити на пост головного тренера національної команди відомого українського футболіста Андрія Шевченка. Екс-капітан збірної взяв час на роздуми. Рішення про призначення нового наставника «жовто-синіх» повинен прийняти виконком ФФУ.

Збірна України набрала лише 2 очки в перших трьох матчах відбору на ЧС-2014 в Бразилії. Англія йде на першому місці в групі Н, набравши в чотирьох матчах 8 очок. На другому місці йде Чорногорія, що набрала 7 очок у трьох іграх. У Польщі після трьох зустрічей 5 очок, Молдова набрала 4 очки в чотирьох матчах, у Сан-Марино — 0 набраних очок.

25 лютого

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)