chrome firefox opera safari iexplorer

Через новий бюджет у Києві може зупинитися транспорт

10 грудня 2012 о 09:47

Голова Київської міськадміністрації боїться, що ухвалений бюджет зупинить комунальний транспорт Києва.

Про це він сказав в ефірі Шустер.Live.

Він вказав, що КМДА дізналась цифру бюджету, коли він уже був проголосований.

«Дефіцит складає 4 мільярди гривні, це третина бюджету міста. Це означає, що я маю на третину скоротити те, що фінансується – третину шкіл, третину громадського транспорту...», — поскаржився він.

«Цифра в 4 мільярди дефіциту мене відверто лякає, бо я не розумію, як її можна наздогнати по року. І розуміючи, що ми прийняти бюджет (Києва) зобов’язані, бо не зможемо платити зарплату, виникає питання, як роз'яснити це киянам», — поскаржився Попов.

«Ми можемо мати проблеми – зупиниться громадський транспорт», — попередив він.

«За прожиті роки в нас була конструктивна співпраця з урядом, але зараз мені правда кажучи страшно», — додав він.

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути