chrome firefox opera safari iexplorer

5 мільйонів українців сьогодні користуються Інтернетом

11 лютого 2013 о 17:28

Про це повідомляє Державна служба статистики України. При цьому більш ніж 4,671 млн з них становили домашні абоненти Інтернет, що на 22,2% більше, ніж у 2011 році.

Довідка УНІАН. Сегмент Інтернету в Україні в 2011 році показував стабільне зростання: кількість абонентів Інтернету в Україні склала 4,178 мільйона осіб (зростання на 14,1%). Кількість абонентів Інтернету в Україні у 2010 році була 3,661 мільйона (зростання у порівнянні з 2009 роком на 30,9%).

За оцінкою агентства iKS-Consulting, що спеціалізується на дослідженнях і аналізі телекомунікаційного ринку Росії і країн СНД, загальна кількість абонентів широкосмугового доступу до Інтернету в Україні у 2012 році порівняно з 2011 роком зросла на 16,6% і склала більше 6,98 мільйона абонентів.

Розділи: Суспільство

7 листопада

Інші дати
Народився Михайло Птуха
(1884, м. Остер, Чернігівська область - 1961) - визначний український статистик і демограф, організатор науки, засновник Інституту демографії АН УРСР.
Розгорнути
Народився Дмитро Багалій
(1857, м. Київ - 1932) - український історик і громадський діяч, академік. Автор праць з історії Слобідської, Лівобережної і Південної України ХIV - XVIII.
Розгорнути
Народився Нестор Махно
(1888, м.Гуляйполе, Запорізька область – 1934) — ватажок анархістського руху, керівник повстанських загонів в період Громадянської війни 1917—1923. Неперевершений тактик ведення партизанської війни, розробив новий вид військової техніки – тачанку.
Розгорнути
Народився Микола Вінграновський
(1936, м. Первомайськ, Миколаївська область - 2004) — український письменник, режисер, сценарист, актор. Автор збірок поезій «На срібнім березі», «Київ», «Любове, не прощавай!», збірок віршів та повістей для дітей.
«Ходімте в сад. Я покажу вам сад, Де на колінах яблуні спить вітер. А згорблений чумацький небоспад Освітлює пахучі очі квітів. Я покажу вам сливи на сучках, Що настромились, падаючи мовчки. Затисла груша в жовтих кулачках Смачного сонця лагідні жовточки.» (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі