chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні кількість телефонних абонентів значно перевищила кількість населення

07 лютого 2013 о 10:54

На сьогоднішній день в Україні налічується 57,49 млн абонентів мобільного зв'язку, що на 25% більше, ніж кількість громадян, підрахували в компанії iKS Consulting.

За її даними, 25,96 млн абонентів (частка ринку 45,2%) користуються послугами оператора «Київстар».

Абонентська база його найближчого конкурента, «МТС Україна», на кінець минулого року склала 20,42 млн абонентів (частка ринку 35,6%).

Третій за кількістю користувачів оператор мобільного зв'язку «Астеліт» (бренд life :)) майже не змінив кількість абонентів — до кінця року вона складала 7,95 млн (частка ринку 13,9%).

Нагадаємо, за січень-грудень 2012 компанії, які надають послуги мобільного зв'язку, стаціонарного та інтернету, отримали доходи в розмірі майже 52,3 мільярда гривень, що на 2 мільярди гривень більше, ніж за 2011 рік, повідомили у Держслужбі спецзв'язку та захисту інформації.

За даними відомства, найбільшу питому вагу в загальній сумі доходів від послуг зв'язку, займають доходи, отримані від надання послуг рухомого мобільного зв'язку — 60,4% (31,59 млрд грн).

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути