chrome firefox opera safari iexplorer

Антимонопольний комітет перевіряє підвищення тарифів «Київстаром»

07 лютого 2013 о 15:03

Антимонопольний комітет почав вивчати підвищення тарифів на мобільний зв’язок компанією «Київстар».

«Ми моніторимо цю ситуацію. Дійсно, «Київстар» деяким абонентам відправив SMS, що підвищує тарифи на певні послуги... Ці SMS-повідомлення були відправлені тим користувачам, у яких є телефон, але яким вони не користуються повною мірою – тільки отримують дзвінки, але самі не телефонують. Ми зараз їх твердження досліджуємо – це є так насправді чи ні», – розповів перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін, пише LB.ua.

Він додав, що, за його даними, таких – до 5% від загальної кількості абонентів компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Київстар» підвищує тарифи відразу в 50 своїх тарифних планах.

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі