chrome firefox opera safari iexplorer

Інтернет у швидкісних поїздах Hyundai стане платним

01 лютого 2013 о 14:01

Українська залізнична швидкісна компанія, яка обслуговує потяги класу Інтерсіті, прийняла рішення ввести плату за користування бездротовим інтернетом у поїздах Hyundai, заявив генеральний директор компанії Леонід Лобойко.

При цьому він не повідомив прейскуранта за користування інтернетом. «Особисто мені за увесь час користування Wi-Fi на маршруті Харків-Київ довелося заплатити близько 27 грн», — зазначив керівник УЗШК.

Сьогодні інтернетом можна користуватися у вагонах як першого, так і другого класів поїздів Hyundai на всіх рейсах, крім напрямку Київ-Дніпропетровськ.

Нагадаємо, що з початку курсування швидкісними електропоїздами категорії Інтерсіті + Український експрес вже перевезено 812 тис 372 пасажири.

Розділи: Суспільство

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі