chrome firefox opera safari iexplorer

МЗС перерахував країни, куди українцям краще не їздити

12 лютого 2013 о 16:37

Дипломати рекомендували туристам утриматися від відвідування низки африканських і близькосхідних країн, де неспокійна ситуація.

Міністерство закордонних справ не радить українцям зараз їхати до Єгипта, Лівії, Сирії, Малі, Алжира, Пакистана і Туніса.

«Ми б хотіли ще раз підкреслити і проінформувати про актуальний список держав, відвідування яких ми не рекомендуємо. На сьогоднішній день це: Єгипет, Лівія, Еритрея, Сирія, Малі, Алжир, Пакистан і Туніс», — повідомив в.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Він пояснив, що рекомендації утриматися від поїздок пов'язані зі складною ситуацією з безпекою у цих країнах.

Варто відзначити, що дві країни зі списку — Єгипет і Туніс — є популярними туристичними курортами. Однак ситуація там досі залишається напруженою після революцій 2011 року, які призвели до повалення діючих режимів і приходу до влади помірних ісламістів.

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути