chrome firefox opera safari iexplorer

На Закарпаття знову насувається повінь

04 лютого 2013 о 09:10

Внаслідок опадів у вигляді дощу, танення снігу і через забрудненість відсотків і дренажних систем на території Закарпатської області в низинних районах стічними водами частково підтоплено 55 дворів та 10 га сільськогосподарських угідь.

Про це повідомили в прес-службі ДНС.

Найбільше постраждали мешканці Ужгорода - там підтоплені 2 домогосподарства (по вул. Гвардійська, Гранітна, Панькевича, Сільвая, Учительська), в Іршавському районі — 10 дворів та 10 га сільгоспугідь; в селі Кам'янське (по вул. Центральній), в Мукачівському районі — 3 домогосподарства; в селі Клиновець (по вул. Корятовича). Житлові будинки не підтоплені.

До відведення води від домогосподарств залучені 35 осіб і 10 одиниць техніки, у тому числі від Державної служби України з надзвичайних ситуацій 25 осіб і 7 одиниць техніки.

Як повідомлялося, в період з 3 по 5 лютого в окремих річках України очікується підйом рівнів води.

14 березня

Інші дати
Олекса Новаківський
1872 –  український художник-постімпресіоніст, учасник «краківського авангарду», педагог. Заснував у Львові мистецьку школу, що стала осередком малярської культури в Західній Україні. Найвідоміші полотна: «Моя Муза», «Весна в Могилі», «Мойсей» (портрет А. Шептицького), «Повінь», «Гора Грегит» та ін.
Розгорнути
Народився Амвросій Бучма
(1891, м. Львів – 1957), український актор і режисер.
«Я люблю заповнювати паузи дією, люблю працювати з речами, люблю мовчати на сцені і вважаю, що в цьому і є особлива радість акторської творчості, в якій актор виступає не тільки як співавтор, як інтерпретатор літературного матеріалу, а й як самостійний художник». (Амвросій Бучма)
Розгорнути

Новини Дивитися всі