chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні громадські активісти проведуть акцію «Я ненавиджу «Укравтодор»

18 лютого 2013 о 09:35

Під офісом «Укравтодору» водії та інші небайдужі протестуватимуть проти «бездарної», на їхню думку, роботи цієї організації, а також «проти всіх, хто зобов’язаний фінансувати, будувати і утримувати дороги в нормальному стані», повідомляє Радіо Свобода.

Контрпродуктивною у своємі коментарі в соцмережі Facebook назвав цю акцію прем’єр-міністр України Микола Азаров.

«Ненависть завжди руйнує, тому я порадив цим активним товаришам справді повідомляти про небезпечні місця на дорогах, і вони будуть використані в поточній роботі дорожників», – зазначив прем’єр.

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі