chrome firefox opera safari iexplorer

У 237 бібліотеках України цього року з'явиться Інтернет

05 лютого 2013 о 15:25

Понад 200 бібліотек в 157 населених пунктах України протягом 2013 року отримають вільний доступ до «Всесвітньої павутини».

Про це під час прес-конференції повідомив директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.

«До нас подано 539 заявок, з яких було обрано 237 публічних бібліотек з 157 населених пунктів України, які отримають вільний доступ до Інтернету та можливість навчання комп'ютерної грамотності в бібліотеках», — сказав він.

Водночас, за словами Новака, на сьогодні необхідною комп'ютерною технікою загалом обладнані 1578 бібліотек в усіх районах України, «включно з найвіддаленішими сільськими місцевостями».

Також директор програми «Бібліоміст» поінформував, що за два з половиною роки майже 4 млн українців скористалися комп'ютерами в бібліотеках.

«З вересня 2010 року по грудень 2012 3,9 млн українців скористались комп'ютерами в бібліотеках. Загалом, модернізовані бібліотеки знаходяться у 78% районів України», — резюмував Новак.

Повний список 237 бібліотек-переможців програми опублікований на веб-сайті «Бібліомосту».

Джерело: Укрінформ
Розділи: Новини освіти

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути