chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде благодійний розпродаж одягу

20 лютого 2013 о 14:22

2 березня 2013 в київському ательє Apparel Atelier A4 пройде Garage Sale — благодійний розпродаж одягу, взуття, прикрас і аксесуарів.

20% всіх виручених коштів буде спрямовано на ремонт школи-інтернату для дітей з відхиленнями у розвитку в селищі Бабанка Черкаської області.

Крім того, під час Garage Sale всі охочі зможуть зробити благодійний внесок і/або принести речі, іграшки для дітей з інтернату, а також речі для дорослих, які будуть передані в будинки для престарілих.

Зокрема, під час Garage Sale будуть продаватися взуття і одяг з Італії та інших країн, прикраси із США і від Сергійчин Дім, спідниці і шарфи від Apparel Atelier A4, кухонне приладдя від одного з київських інтернет-магазинів, речі від Friend's Trends і Be In Trend. Гостей пригощатимуть солодощами.

«Більшість речей нові, деякі — ні, але у відмінному стані», — розповіли організатори проекту.

Garage Sale буде проходити 2 березня з 12:00 до 20:00 в Apparel atelier A4 (вул. Прорізна 9, 4-й поверх).

Нагадаємо, що Garage Sale у Києві пройде вдруге - вперше акція пройшла 1 грудня 2012 року.

Розділи: Суспільство

25 травня

Інші дати
Народився Адальберт Ерделі
(1891, с.Загаття, Закарпатська область – 1955) – українського живописця, одного з основоположників закарпатської школи образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Корнійчук
(1905, м.Христинівка, Черкаська область – 1972) - письменник, громадський діяч, драматург, публіцист. Автор п'єс «Загибель ескадри», «Платон Кречет», «Над Дніпром», «Пам'ять серця».
Розгорнути

Новини Дивитися всі