chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові відкрили 3-метровий «Cонячний шоколадний годинник»

15 лютого 2013 о 19:53

У Львові вже другий день у Палаці мистецтв триває VI Національне Свято Шоколаду. Саме сьогодні о 16.10 для львів’ян та гостей міста відкрили ексклюзивний 3-метровий «Сонячний шоколадний годинник», повідомляють організатори свята.

На головній сцені Національного Свята Шоколаду відбулося урочисте відкриття ексклюзивного «Сонячного шоколадного годинника». Триметрового велетня презентувала гостям королева «Шоколадного міста» Наталка Карпа. Під час відкриття співачка виконала пісню «Час-пісок».

karpa

«Над механізмом цього унікального шоколадного годинника попрацював відомий майстер-годинникар Олексій Бурнаєв. А ось над дизайном і декором постаралась львівський шоколадний скульптор Наталя Музика. На створення годинника майстри використали понад 50 кілограмів шоколаду «Світоч». Також відвідувачі Свята мали можливість милуватись унікальною шоколадною виставкою в «Галереї левів». Експозицію складає величезний 200-кілограмовий та 10 інших шоколадних Левів, які символізують найбільші фестивалі міста», — розповів Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

Цьогоріч кожен гість Свята отримає «ШокоКартку». Цей вхідний квиток дасть змогу безкоштовно отримати безліч шоколадних солодощів, знижку на Святі та у закладах міста. Також усі ШокоКартки братимуть участь у розіграші головного призу Свята – АВТОМОБІЛЯ!

Механізм простий. З усіх вхідних квитків буде зібрано відривні номерні купони, які братимуть участь у розіграші. Ведучий витягуватиме їх із прозорого лототрону, допоки серед присутніх на Святі знайдеться той щасливчик, у якого номером вхідного квитка купона збігатиметься із номером витягнутого купона. Розіграш відбудеться 17 лютого о 19.00 у Палаці мистецтв на головній сцені Свята.

Уже завтра о 16.00 на Святі Шоколаду стартує ІІ Чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер». За звання «найкращого кондитера-аматора України 2013 року» змагатимуться дев’ятеро найсміливіших.

А також відвідувачі Свята мають можливість відправити ароматну листівку у «Шоколадній пошті Світоч», долучитись до різноманітних майстер-класів професійних шоколатьє, відпочити з дітьми у «Дитячій країні», створити власний шоколадний поїзд у «Львівській шоколадній залізниці» та прогулятись «Шоколадним містом» з чарівним поїздом.

Зауважимо, вартість входу на Свято Шоколаду становить — 30 грн. Вхідний квиток «ШокоКартка» є одноразовим!

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

27 березня

Інші дати
Народився Іван Чиженко
(1916, с.Козин, Київська область – 2004) – український вчений у галузі електротехніки, доктор технічних наук. Створив наукову школу в галузі вентильно-перетворювальної техніки.
Розгорнути