chrome firefox opera safari iexplorer

Українцям пообіцяли нормальні дороги у травні

19 лютого 2013 о 13:27

«Укравтодор» має намір завершити в цілому ямковий ремонт українських доріг орієнтовно до 1 травня поточного року.

Про це заявив журналістам перший заступник голови «Укравтодору» Микола Мездрін в ході виїзної наради на ділянці ремонту дороги траси Київ-Одеса у вівторок, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, станом на 18 лютого ями спостерігаються на 36,9 тис. км доріг загального користування.

На сьогоднішній день проведено ремонтні роботи на 4,7 тис. км доріг — відремонтовано 160 тис. кв. м дорожнього покриття, зазначив чиновник.

В першу чергу роботи виконуються на дорогах Київ-Одеса, Київ-Чернігів, Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка, Житомир-Вінниця, Київ-Знам'янка, Дніпропетровськ-Решетилівка, Дніпропетровськ-Миколаїв, Кіровоград-Миколаїв, Знам'янка-Луганськ-Ізварине та інших дорогах державного значення.

«Наразі в умовах міжсезоння проводяться роботи із застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей згідно з технологіями, розробленими для застосування в зимових умовах. Для ліквідації ям повністю укомплектовані необхідним обладнанням понад 300 спеціалізованих бригад», — сказав Мездрін.

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі