chrome firefox opera safari iexplorer

Київський автовокзал вирішили продати

15 березня 2013 о 14:59

Фонд державного майна України виставить на приватизацію держпідприємство «Київпассервіс», повідомляє кореспондент УНН.

Наказом підприємства від 12 березня підприємство внесено до переліку об'єктів, які підлягають підготовці до продажу в 2013 році.

Довідково: До складу підприємства входять Київський автовокзал та 24 автостанції, із них — 5 автостанцій розташовані у Києві, а 19 — у Київській області.

Основна мета діяльності підприємства — надання автостанційних послуг населенню та пасажирам, а також автомобільним перевізникам при здійсненні перевезень пасажирів на регулярних автобусних маршрутах загального користування.

Розділи: Суспільство

13 січня

Інші дати
Щедрий Вечір
«Сійся, родися, Жито, пшениця, Горох, чечевиця І всяка пашниця, Внизу корениста, Зверху колосиста, Щоб на майбутній рік Було більше, ніж торік. Щоб всього було доволі І в коморі, і на полі»
Розгорнути
Народився Василь Образцов
(1851–1920) – доктор медицини, один із засновників київської терапевтичної школи. Першим у світі описав клінічну картину тромбозу коронарних артерій і обґрунтував можливість прижиттєвого розпізнавання інфаркту міокарда.
Розгорнути
Народився Левко Мацієвич
(1877, с.Олександрівка, Кіровоградської області - 1910) - український корабельний інженер, автор багатьох проектів кораблів, підводних човнів, перший український авіатор, громадський і політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі