chrome firefox opera safari iexplorer

Найдовший затор у Києві розтягнувся майже на 11 км

22 квітня 2013 о 10:56

За даними аналітичної служби «Яндекс Пробки» найдовший затор на минулому тижні утворився 16 квітня о 09:39 на Великій Кільцевій дорозі від проспекту Перемоги до вулиці Крейсера «Аврора». Затор розтягнувся на 10,9 км.

Кияни оговтуються після ночі в заторах та жартують над примхами погоди 17 квітня о 15:45 авто «тягнулись» від Чоколівського бульвару до вулиці Олени Теліги. Машини їхали з невеликою швидкістю 7,5 км.

Менший затор у 6,3 км утворився у вівторок, 16 квітня, на вулицях Червоноармійській, Хрещатику, Володимирському узвозі, Сагайдачного і Межигірській. 16 квітня машини також «стояли» від проспекту Петра Григоренка (станції метро «Позняки») до Наддніпрянського шосе — 5,4 км. Крім цього, у вівторок було складно проїхати 5,3 км по Великій Кільцевій дорозі.

Нагадаємо, у Києві найскладнішим днем в плані заторів стало 24 грудня 2012 року. Саме тоді був зафіксований найдовший затор за сезон зими 2012—2013 рр.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

7 липня

Інші дати
Різдво Іоанна Предтечі. Свято Івана Купала
«Після Івана (Купала) не треба жупана» (Народна прикмета). «Ой на Івана, ой на Купала Ой, там дівчина квіти збирала. Квітоньки збирала, віночок сплітала, Тай на синю хвилю, на Дунай пускала. Ой, пливи, віночку, та по синій хвилі, Та до тої хати, де живе мій милий. (Купальська народна пісня)
Розгорнути
Народився Петро Яцик
(1921, с. Верхнє, Львівська область – 2001) – канадський підприємець українського походження, меценат. Серед найголовніших проектів профінансованих П.Яциком –Український науковий інститут Гарвардського університету, Канадський інститут українських студій, «Енциклопедії українознавства», Міжнародний конкурс знавців української мови.  
Розгорнути