chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві встановлено новий заторний рекорд

03 вересня 2012 о 15:52

Через перекриття Поштової площі в Києві поставили заторний рекорд: пробка довжиною 7,4 км протрималась 1 годину.

Як повідомили кореспонденту «Київ.Коментарі» в компанії «Яндекс. Україна», найтриваліший затор виник 27 серпня о 08:54, від Дарницького мосту по Наддніпрянському шосе, Набережному шосе, Набережно-Хрещатицькій вулицу до Гаванського мосту.

Також до ТОП-5 тижня потрапили такі затори:

  • 28 серпня 08:54, Московський проспект, вулиця Олени Теліги, 5.8 км, від проспекту Героїв Сталінграда до вулиці Ольжича. Затор протримався 1 годину 30 хвилин.
  • 27 серпня 18:57, вулиця Вадима Гетьмана, Чоколівський бульвар, Червонозоряний проспект, 5.5 км, від Борщагівської вулиці до Кіровоградської вулиці. Затор протримався 1 годину 30 хвилин.
  • 30 серпня 18:54, вулиця Червоноармійська, вулиця Хрещатик, Володимирський узвіз, вулиця Петра Сагайдачного, Межигірська вулиця, 5.4 км, від вулиці Саксаганського до Набережно-Лугової вулиці. Затор протримався 50 хвилин.
  • 28 серпня 15:09, вулиця В`ячеслава Чорновола, Повітрофлотський проспект, 4.3 км, від вулиці Артема до Севастопольської площі. Затор протримався 2 години.

Нагадаємо, у зв’язку із початком будівництва нової транспортної розв’язки від Поштової площі у Подільському районі Киева до моста Метро з 27 серпня рух повністю перекрито до Дня Києва (останні вихідні травня 2013 року).

Джерело: Коментарі
Розділи: Суспільство

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути