chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні відзначають Міжнародний день птахів

01 квітня 2013 о 09:34

Міжнародний день птахів відзначається з 1906 року, повідомляє УНН.

1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція по охороні птахів, до якої Радянський Союз приєднався у 1927 році.

За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішують шпаківні, синичники та інші „пташині будиночки”.

Розділи: Довкілля

14 червня

Інші дати
 Вікентій Беретті 
1781 – російський та український архітектор італійського походження. Співавтор генерального плану Києва. Спланував Володимирську вулицю, в т. ч. «червоний корпус» Київського університету, і Бібіковський (нині – Тараса Шевченка) бульвар.
 
 
Розгорнути
Народився Євген Коновалець
(1891, с.Зашків, Львівська область – 1938) - полковника Армії УНР, голови Проводу Українських Націоналістів.
 
«Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді вийдемо побідно з найгіршого лихоліття і здобудемо все, що нам треба.» (Євген Коновалець)
Розгорнути
Народився Софрон Витвицький
(1819 –1879) – священик, письменник, етнограф на Гуцульщині. Писав українською і польською мовами про Гуцульщину, її населення й звичаї, а також драматичні твори.
 
Розгорнути