chrome firefox opera safari iexplorer

10% абітурієнтів неспроможні скласти іспити

30 травня 2013 о 11:11

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева розповіла про погіршення знань випускників шкіл та про нововведення на ЗНО-2013, яке розпочнеться вже найближчими днями, повідомляє Сегодня.

«Цього року очікується посилення контролю над випускниками під час проведення ЗНО, зокрема, щоб вони не використовували мобільні телефони, планшети та інші носії електронної інформації. Торік перевіркам піддалися близько 35% пунктів проведення тестування. У цьому ж році цифра збільшиться до 70%», — розповіла експерт.

Зайцева зауважує, що під час ЗНО-2012 по всій Україні зареєстрували близько 500 порушень, які скоїли абітурієнти. Вона застерігає – результати порушників анулюються і перескласти іспит з «халтурного» предмету вони зможуть лише наступного року.

Крім того, експерт зауважила, що менше абітурієнтів записалося для проходження ЗНО-2013, а загальна тенденція показує – навіть з них близько 10% не зможуть пройти тестування.

«Цього року на проходження ЗНО зареєструвалося 322,5 тис. осіб, чверть з яких — випускники минулих років. Торік пройти оцінювання виявили бажання майже 329 тис. осіб… За останні три роки особливих змін у рівні знань випускників, що здають ЗНО, не спостерігається. Але певна тенденція є: близько 10% людей, що проходять тестування, не дотягують до 124 балів, необхідних для вступу до вищих навчальних закладів», — розповіла директор Українського центру оцінювання. 

Варто зауважити, що посилення контролю абітурієнтів цьогоріч буде доволі жорстким: допуск на пункт тестування припиняється о 10:55. Якщо людина запізниться навіть на одну хвилину, її не допустять до тестування. Перескласти цей предмет можна буде лише наступного року. Тому, абітурієнтам варто заздалегідь прорахувати маршрут поїздки. 

Нагадаємо, що вже з 3 червня абітурієнти почнуть здавати ЗНО-2013.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Новини освіти

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі