chrome firefox opera safari iexplorer

Цього року в Україні – більше 200 тисяч абітурієнтів

05 липня 2011 о 12:28

У 2011 році в Україні нараховується близько 203 тисяч абітурієнтів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

4 липня на персональних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання з’явилися результати тестування з географії та хімії. Таким чином, наголошують у прес-службі, відтепер абітурієнти мають усі необхідні документи, щоб взяти участь у конкурсних відборах на вступ до вищих навчальних закладів.

Український центр оцінювання якості освіти почав оприлюднення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання 20 червня. Абітурієнтам вже повідомили результати ЗНО з української мови та літератури, російської та іноземних мов, а також із математики. З 30 червня на персональних сторінках абітурієнтів розміщені результати ЗНО з історії України, біології та фізики. 3 липня сталі відомі офіційні результати з географії та хімії.

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів в Україні триватиме до кінця липня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути