chrome firefox opera safari iexplorer

Лише 32% українців дозволять собі відпочинок цього літа, – опитування

11 червня 2013 о 09:13

Відпочинок улітку 2013 року планує кожен третій українець – решта 2/3 громадян збирається присвятити цей час роботі.

Такими результатами опитування громадської думки поділився Київський міжнародний інститут соціології.

68% українців не планують відпочивати, твердять соціологи. 21% респондентів пояснив, що не має можливості кудись поїхати. Серед тих, хто все ж таки планує відпочинок, переважає інтерес до вітчизняних курортів.

Зокрема, у Криму та Карпатах збираються проводити відпустку 13% громадян. На дачах і в заміських будинках планують відпочити 6% опитаних, а в село до родичів поїдуть 4% українців.

Кількість тих, хто планує поїздки за кордон, складає лише 2% всього населення України, повідомили у КМІС.

Найбільше орієнтовані на відпочинок у межах України мешканці сходу – 16%. У центральному регіоні таких 13%, південному – 11%, західному – 10%.

Кількість орієнтованих на відпочинок на дачах та в заміських будинках майже однакова в усіх регіонах України та коливається в межах 5-7%. Не спостерігається різниці між регіонами щодо кількості тих, хто планує провести відпустку в селі. Це 4-5%.

Відпочинок за кордоном планують 4% мешканців західного регіону, 3% — східного, 2% — центрального та 1% — південного. Найбільша кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати, — на заході України (25%) та півдні (24%). Найменша – у центральній Україні (14%). На сході так відповіли 23% опитаних. 

КМІС методом інтерв'ю опитав 2030 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включно з Києвом та Кримом), за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Джерело: ТСН
Розділи: Громадська думка

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути