chrome firefox opera safari iexplorer

У червні туристам Львова запропонують гастрономічну мапу

03 червня 2013 о 09:43

Цього року місцеві ресторації та організатори Гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці» об’єднаються задля відродження Львівської кухні. Таким чином, з 21 червня по 7 липня, усі гості міста, скориставшись Гастрономічною мапою, зможуть потрапити у ресторани та кав’ярні міста, де буде запропоновано страви Львівської кухні за особливими рецептами.

«Смакові пристрасті можуть багато чого розповісти про історію міста, про культурні традиції й навіть про вдачі городян. Гастрономічна мапа – це своєрідний путівник для тих, хто вже відчув інтерес до гастрономічної культури Львова. Мабуть, багато хто подорожуючи стикався із питання, у якому ж закладі готують славнозвісні місцеві смаколики. Ми об’єднаємо ресторани та кав’ярні Львова у єдину Гастрономічну мапу, яка ознайомить всіх із унікальною місцевою кухнею», — розповів Андрій Сидор, радник міського голови з питань культури і туризму, директор гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці».

До участі у гастрономічній мапі Львова вже зголосились ресторан-клуб «Спліт», ресторан «Шекспір», Citadel Inn Hotel & Resort (літня тераса), ресторан «Дарвін», винотека «Cafe 1», ресторан імпровізацій «Грушевський CINEMA JAZZ», ресторан-музей «САЛО», ресторан «Штрудель Хаус», кафе «Кентавр» та «Mons Pius: пиво&м'ясо».

«Туризм у Львові добре розвинений і варіантів, де туристи можуть поїсти, теж багато. Але не у всіх закладах готують страви за особливими рецептами львівської кухні. Заклади-учасники Гастрономічної мапи в рамках фестивалю «Львів на тарілці» готуватимуть страви за особливими місцевими рецептами», — додав Андрій Сидор.

Гастрономічна мапа буде розміщена у ексклюзивній фестивальній газеті «Львів на тарілці» та на офіційному сайті Фестивалю www.lvivontheplate.com.ua.

Нагадаємо, що в рамках фестивалю «Львів на тарілці» 28 червня пройде «Гала-вечеря страв Львівської кухні». У винятковій атмосфері за одним столом із розкішним сервіруванням на галереї-терасі Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15) зустрінуться 300 львів’ян та гостей міста.

За інформацією компанії «Дік-Арт»

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі