Україна здобула тринадцять медалей на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

24 червня 2013 о 09:07

23 червня у британському Гейтсхеді відбувся другий, останній день командного чемпіонату Європи з легкої атлетики.

У неділю лише Марія Ремень змогла виграти своє змагання. Ще чотири наших представника завойовували медалі. Вчора, нагадаємо, Україна видобула вісім медалей.

3. Емель Дерелі (Туреччина) — 17,50

За підсумками двох днів змагань збірна України з результатом 291,5 балів посіла шосте загальнокомандне місце.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Україна видобула тринадцять медалей на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики