chrome firefox opera safari iexplorer

Під час відпустки українці лінуються працювати (опитування)

26 липня 2013 о 18:06

Під час відпустки 41% ділових людей збирається працювати від одного до трьох годин на день, свідчать результати опитування, проведеного компанією Regus.

Як стало відомо Корреспондент.biz, дослідження було проведено серед 26 тис. ділових людей з 90 країн з метою дізнатися, яку частку відпустки вони витратять на роботу.

У результаті опитування також було встановлено, що 39% респондентів планують трохи знизити звичайну активність, приділяючи увагу лише листуванню електронною поштою, дзвінкам і найбільш значущим аспектам роботи, ще17% стверджують, що будуть працювати більше трьох годин на день під час відпустки.

Дослідники відзначають, що в порівнянні зі своїми зарубіжними колегами українці виявляють дещо менший трудоголізм. Тільки 21% з них зізнався, що збирається взяти з собою у відпустку ноутбук і продовжувати працювати, трохи знизивши звичайну активність. Ще 35% ділових українців стверджують, що у відпустці збираються працювати від одного до трьох годин на день, а 11% планують витрачати на роботу більше 3 годин щодня.

За даними експертів, жінкам вдається відриватися від робочого процесу легше, ніж чоловікам. Більше 42% чоловіків планують працювати у відпустці, скоротивши звичайну активність, тоді як серед жінок цей показник становить 34%. Від однієї до трьох годин на день планують працювати 44% чоловіків і 35% жінок у всьому світі.

Варто нагадати, що раніше компанія Regus встановила, що більше половини українських працівників (69%) вважають, що рівень їх стресу підвищився за останній рік. Також було встановлено, що зростання «тиску» викликане деякими внутрішніми національними факторами, а також нестабільністю світової економіки.

Аналітики повідомили, що стрес викликаний професійними, а не особистими факторами — найчастішими причинами хвилювання названі особисті фінанси, неспокій про збереження роботи та спілкування з клієнтами. Серед ключових результатів опитування — і те, що основними причинами стресу є особисті фінанси (53%), робота (50%) і клієнти (42%).

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути