chrome firefox opera safari iexplorer

Туристам стане легше перетинати український кордон

31 липня 2013 о 11:30

Державна прикордонна служба України спрощує процедуру прикордонного контролю при перетину кордоном організованими туристичними групами. Про це УНІАН повідомили у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації державної прикордонної служби України.

«Державна прикордонна служба України впроваджує прикордонний контроль організованих туристичних груп в пріоритетному порядку. Оформлення здійснюватиметься в автомобільних пунктах пропуску на окремих смугах руху» — про це сказав заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації Олександр Жданенко. Він повідомив, що для цього туристичні оператори (туристичні агенти), інші суб’єкти господарської діяльності та фізичні особи повинні не пізніше ніж за 24 години до прибуття автобуса в пункт пропуску, де планується перетинання кордону, надіслати на електронну скриньку повідомлення. В ньому має міститися інформація про організатора міжнародного перевезення туристів, маршрут, дата та орієнтовний час прибуття в пункт пропуску тощо.

До повідомлення також необхідно прикріпити список пасажирів з певною інформацією. Після надходження повідомлення на адресу пункту пропуску за дві години туроператору буде надано відповідь, в якій зазначатиметься найбільш зручний час для прибуття автобусу в пункт пропуску, смуга руху, де проводитиметься прикордонний контроль організованої групи. По прибуттю в пункт пропуску перевірка документів проводитиметься в автобусі за спрощеною процедурою.

Додаткову інформацію про подачу заявки на перетин кордону, а також всі необхідні для цього документи можна дізнатися на офіційному веб-сайті Державної прикордонної служби України.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі