chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Харкові відкриють пам’ятник Володимиру Висоцькому

21 серпня 2013 о 09:53

Власне, йдеться про Меморіальний комплекс «Вертикаль», що включає не тільки пам’ятник відомому поету, співаку й актору, а й скеледром.

Останні приготування завершено минулих вихідних, а урочисте відкриття відбудеться сьогодні, 21 серпня — у переддень Дня міста. Очікується, що до Харкова прибуде син легендарного барда Нікіта, пише Голос України.

Меморіал біля Палацу спорту було вирішено звести на згадку про концерт Володимира Висоцького, що відбувся невдовзі після відкриття цієї культурно-спортивної споруди.

Комплекс дістав назву відомого фільму, в якому одну з головних ролей зіграв актор Висоцький. У результаті спеціального конкурсу було обрано проект харків’янина Олександра Демченка.

Фото unian.ua

Фото Володимира Андрєєва, УНІАН

 

Зазначимо, що фігура відомого барда здіймається більш ніж на 5 метрів. А скеледром — у формі 18-метрової арки — розташовується на невеликій відстані за пам’ятником Володимиру Висоцькому і немовби обрамляє монумент.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі