chrome firefox opera safari iexplorer

Євробаскет: Україна обіграла Італію і завоювала путівку на чемпіонат світу-2014

20 вересня 2013 о 18:36

Українські баскетболісти, незважаючи на виліт в ¼ фіналу, продовжують вдалий виступ на європершості, з кожним матчем відкриваючи новий розділ в історії баскетболу.

Збірна України з баскетболу вперше в історії забезпечила собі участь у чемпіонаті світу, обігравши у турнірі за 5-8 місця Італію 66:58 (13:17, 22:17, 16:14, 15:10).

Підопічні Майка Фрателло вже завоювали як мінімум 6-те місце у підсумковій класифікації Євробаскету. Щоб фінішувати на щабель вище, українцям необхідно обіграти у наступній зустрічі господарів турніру, які напередодні здолали Сербію.

Поєдинок за 5-те місце відбудеться 21 вересня на люблінській арені «Стожице» о 22:00.

Найрезультативнішим у складі української команди у матчі з італійцями став Пух Джетер, який набрав 20 очок.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Спорт в Україні