chrome firefox opera safari iexplorer

Київській громаді повернули озеро Синє

20 вересня 2013 о 15:25

Виконано рішення суду щодо повернення столичній громаді земельної ділянки вартістю понад 10 млн грн, де розташоване озеро Синє, що на Подолі. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва.

Як повідомлялося, на початку цього року Господарський суд м. Києва задовольнив позов районної прокуратури та розірвав договір оренди 16 га землі на проспекті Правди, укладений Київрадою у 2007 році зі столичною будівельною компанією.

Підставою для пред'явлення позову стали числені порушення умов договору з боку забудовника.
Так, згідно договору, земельна ділянка навколо озера Синє вартістю понад 10 млн грн була передана товариству в оренду строком на 25 років для будівництва, експлуатації та обслуговування культурно-рекреаційного комплексу.

Проте, як з’ясувалося в ході прокурорської перевірки, землі біля озера перебували в занедбаному стані, були засмічені побутовим сміттям та не використовувалися за цільовим призначенням.

Після тривалого судового розгляду постановами апеляційної та касаційної інстанції рішення суду першої інстанції було залишено без змін.

Наразі на виконання судового рішення спірну ділянку за актом приймання-передачі від 16.09.2013 повернуто територіальній громаді.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Довкілля

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути