chrome firefox opera safari iexplorer

Найстарша газета у світі відмовляється від друкованої версії

26 вересня 2013 о 12:17

Після майже 280 років випуску найстарша у світі газета прийняла рішення про відмову від випуску друкованих версій і повний перехід в інтернет-простір, пише DT.UA.

Видання lloyd's List було засновано в 1734 році як невеликий паперовий збірник оголошень і інформації, копії якого розклеювалися у лондонських пивних, ресторанах та інших громадських місцях, таких як порти і вокзали.

Газета повідомила, що продовжує існування, але з грудня повністю припиняє друк випусків і буде випускати тільки версії в цифровому варіанті.

На сьогодні газета вважається постачальником новин та аналітичного контенту, пов'язаного з глобальним ринком морських перевезень. Менеджмент видання повідомляє про падіння інтересу публіки до друкованої версії видання. Нещодавно проведене дослідження показало, що лише 2% читачів видання використовують строго паперову версію, тоді як інші частково або повністю працюють з онлайн-версією видання.

«Переважна більшість наших читачів віддають перевагу цифровій версії, а не друкованій», — каже нинішній головний редактор видання Річард Мід. — Цифровий підхід пропонує нові можливості та виклики, окрім того, за допомогою нього можна створити видання, яке буде оновлюватися у щохвилинному ритмі, пропонуючи максимально швидкі новини читачам. Окрім цього, з введенням цифрової версії автоматично знімається питання з доставкою нових випусків читачам".

При цьому він зазначив, що для Lloyds List, як і для будь-якого іншого видання, перехід на цифру є складним як організаційно, так і психологічно. Головред видання зазначив, що темпи продажу друкованої версії падали в останні 10 років, і компанія була змушена якось реагувати на зміни.

Нагадаємо, що раніше й інші західні видання-старожили, такі як Christian Science Monitor, Newsweek, а також US News & World Report теж перейшли у глобальну мережу, відмовившись від друкованих випусків.

Розділи: Суспільство

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути