Українка на міжнародних змаганнях з плавання завоювала в Москві три золота і одну бронзу

14 жовтня 2013 о 09:50

У неділю, 13 жовтня, в останній день 3-го етапу Кубку світу FINA з плавання у Москві представниця України Дарина Зевіна завоювала третю золоту медаль, повідомляють у Федерації плавання України.

У суботу, наша спортсменка фінішувала першою у фіналі 50 м на спині. Її результат – 27.12. Другою припливла триразова чемпіонка світу Катінка Хоссу (27.46). Третьою фінішувала бронзова призерка юнацьких Олімпійських ігор росіянка Олександра Папуша (27.63).

Друге золото Зевіна 12 жовтня, виборола на дистанції 200 м на спині. Вона фінішувала за 2:02.95. Срібло завоювала японська спортсменка Саяке Акасе (2:05.69), бронзу — угорка Катінка Хоссу (2:07.21).

І третє золото Дарини Зевіни – вчора на дистанції 100 м на спині з результатом 56.91. Другою припливла спортсменка з Японії Саяке Акасе (58.25). Третьою завершила фінал рекордсменка та триразова чемпіонка світу угорська плавчиха Катінка Хоссу (58.75).

Також вчора наша плавчиха виборола бронзу на 400 м вільним стилем. Вона фінішувала за 4:05.03. Золото завоювала іспанка Мелані Коста (4:01.71), срібло – рекордсменка та дворазова чемпіонка світу іспанка Гарсія Бельмонте (4:04.77).