chrome firefox opera safari iexplorer

В Аграрному університеті студенти збирають гроші на ремонт згорілого корпусу

31 жовтня 2013 о 09:17

Студенти Національного університету біоресурсів і природокористування почали збирати гроші на відновлення згорілого адмінкорпусу, який спалахнув у неділю, 27 жовтня. Кошти просять перераховувати на рахунок благодійного фонду вишу, але і самі теж здають гроші, пишуть Вести. 

«Вчора ми провели Благодійний HALLOWEEN. На вході на дискотеку стояв ящик для збору грошей на відновлення 3-го корпусу. На захід прийшло 344 людини, а після комісія нарахувала 3845,75 гривень», — кажуть студенти. 

Нагадаємо, півтори тисячі квадратних метрів Аграрного університету згоріли у неділю. Напередодні міжнародної наукової конференції в будівлі робили косметичний ремонт. Причини пожежі в Аграрному університеті обіцяють 

Джерело: ТСН
Розділи: Новини освіти

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі