chrome firefox opera safari iexplorer

Ліга Європи. «Динамо» — «Тун» 2:0

08 листопада 2013 о 10:01

У Швейцарії відбувся четвертий тур Ліги Європи, в рамках якого місцевий футбольний клуб «Тун» приймав ФК «Динамо» (Київ). Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь киян.

«Динамо» приїхало до Швейцарії за перемогою. Враховуючи минулий домашній матч, завдання не здавалося недосяжним. Однак, враховуючи непостійність киян, можна було чекати всього. Особливо враховуючи момент, який стався на 17-й хвилині матчу: нападник «динамівців» Мбокані за хвилину примудрився заробити два гірчичника, і, як результат – червона і видалення.

При таких розкладах домогтися перемоги стало не так вже й просто, незважаючи на те що «Динамо» грало далеко не з фаворитом чемпіонату. Але на 28-й хвилині господарі піднесли подарунок, оформивши автогол. Лукас Шенкель зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Ярмоленка.

Гра трохи заспокоїлася, господарі періодично намагалися пресингувати, але «динамівці» впевнено працювали в обороні. «Туну» нічого не залишалося як «бомбити» ворота Шовковського здалеку. Але футбольний бог сьогодні явно був на боці киян.

На 69-й хвилині гості поставили крапку в грі. Ярмоленко красивим ударом зі штрафного забив другий гол команди.

Після матчу «Динамо» зрівнялося за очками з лідером групи бельгійським «Генком», який, до речі, програв сьогодні виїзний матч проти віденського «Рапіда».

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути