chrome firefox opera safari iexplorer

Стартував прийом робіт на Третій всеукраїнський конкурс «Здоровим бути вигідно! »

21 листопада 2013 о 16:28

Український фонд «Здоров’я» за підтримки Бюро ВООЗ в Україні, Міністерства охорони здоров’я України та Національної спілки журналістів України оголосив Третій Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів на тему «Здоровим бути вигідно!».

До участі в конкурсі запрошуються журналісти усіх видів ЗМІ, не залежно від регіону розповсюдження. Конкурсні роботи мають спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування, відмови від шкідливих звичок тощо.

До участі у конкурсі приймаються роботи, які вийшли друком чи в ефір у період із 6 квітня 2013 року по 1 березня 2014 року. Оголошення переможців 28 березня 2014 року. Церемонія нагородження відбудеться 4 квітня, напередодні Всесвітнього дня здоров’я.

Гран-прі конкурсу складає 10 000 грн. Призери конкурсу в чотирьох категоріях (друковані ЗМІ, Інтернет ЗМІ, телекомпанії, радіокомпанії) отримають: І премія – 5 000 грн., ІІ премія – 4 000 грн., ІІІ премія – 3 000 грн.

Окрема номінація «Спеціальна тема» конкурсу – «Медичне страхування» – запроваджена під патронатом Комітету ВРУ з питань охорони здоров`я. I премія – 5 000 грн., ІІ премія – 4 000 грн., ІІІ премія – 3 000 грн. Участь беруть матеріали усіх видів ЗМІ, у фокусі яких тема медичного страхування (роз’яснення вигоди громадян від запровадження соціального медичного страхування, вивчення доцільності переходу до обов’язкового медичного страхування в Україні, аналіз перспектив та аргументація на користь медичного стр ахування).

Конкурсні роботи за критеріями журналістської майстерності та з точки зору найбільш аргументованої мотивації до здорового способу життя оцінюватиме компетентне журі, до складу якого увійшли: Василь ВІРАСТЮК, стронгмен, володар титулу «Найсильніша людина світу», Сергій ГЛУЩЕНКО, перший заступник міністра молоді та спорту України, Ірена ГРИГА, директор Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», Наталія КОРОЛЬ, Національний спе ціаліст з питань неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні, Алла МАЛІЄНКО, відповідальний секретар Київського осередку НСЖУ, Ірина МЕРЛЕНІ, олімпійська чемпіонка з вільної боротьби, Сергій РИКОВ, головний позаштатний офтальмолог МОЗ України, голова Асоціації дитячих офтальмологів України, Володимир РІЗУН, директор Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Денис СИЛАНТЬЄВ, олімпійський призер, чемпіон світу з плавання, Олександр ТОЛСТАНОВ, заступник міністра охорони здоров’я. Очолює журі конкурсу член Комітету ВРУ з питань охорони здоров`я, голова Українського фонду «Здоров’я» Володимир ДУДКА.

Анкету учасника конкурсу можна заповнити на сайті фонду. Конкурсні роботи слід надсилати за адресою вул. Антоновича, 172, офіс 1314, ВГО «Український фонд «Здоров’я» або електронною поштою на адресу konkurs@healthfund.com.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Роботи приймаються з 11 листопада 2013 року. Остання дата відправлення робіт – 3 березня 2014 року.

Партнер конкурсу, компанія «Нова пошта», надає свої послуги для учасників безкоштовно. Форма заявки на безоплатну доставку учасникам надсилатиметься після заповнення анкети.

Більш детальна інформація про конкурс на сайті Українського фонду «Здоров’я» www.healthfund.com.ua.

Джерело: Zunr.info
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути