chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбувся чемпіонат світу з танцювального спорту

25 листопада 2013 о 16:12

У Києві завершився міжнародний турнір з танцювального спорту “Ukrainian Open-2013”, передає УНН.

Головним у рамках турніру став чемпіонат світу WDSF серед дорослих у стандартній програмі танців. Він зібрав на паркеті столичного Палацу спорту 70 танцювальних пар з 22 країн.

Чемпіоном світу став дует з Данії Емануель Валері і Таня Келєт. До числа призерів потрапила німецька пара Сімоне Сегаторі і Анет Судол, а також росіяни Дмітрій Жарков та Ольга Кулікова.

Чемпіони України Юрій Петров та Яна Кожухарь — вихованці тренера Наталії Паші — зайняли на світовому чемпіонаті шосте місце. Вони представляють КСТ “Ніка” міста Симферополя. А ужгородці Володимир Лятов та Вероніка Мишко (тренер Олександра Мишко) посіли 21 місце.

А ось київська пара танцюристів Дмитро Черней та Юлія Лісовська вийшли переможцями у змаганнях WDSF Open Youth Latin, де їхніми суперниками були 52 пари з 7 країн.

У змаганнях світової класифікації категорії WDSF Open Youth Standart кращими серед українців були кияни Роман Редзюк і Єлизавета Басюк, котрі показали 5 результат у суперництві 44 пар, які представляли 7 країн.

Зазначимо, що змагання з танцювального спорту такого масштабу на українській арені за часів незалежності відбулися уперше. По завершенні “Ukrainian Open-2013” сьогодні у Києві проходить Міжнародний конгрес суддів з танцювального спорту.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Спорт в Україні

1 серпня

Інші дати
Іван Горовий
1921 – український скульптор. Роботи: скульптура «Мир» на станції метро «Дніпро»; обеліск на Савур-могилі; пам’ятник футболістам київського «Динамо» – учасникам «Матчу смерті».
Розгорнути
День пам'яті Івана Сірка (1605 (1610) – 1680)
Іван Сірко – легендарний кошовий отаман Запорозької Січі й усього Війська Запорозького Низового. Здобув перемогу в 65 битвах. Герой багатьох українських пісень і казок. Після своєї смерті вважався характерником.
«Чи то вихор в чистім полі Порох-куряву здіймає, Чи Сірко – козак славетний З запорожцями гуляє?» (Українська народна пісня)