chrome firefox opera safari iexplorer

VI міжнародний турнір з художньої гімнастики пройде у Рівному

05 листопада 2013 о 14:55

VI Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Золота осінь — 2013» проходитиме у ТРЦ «Екватор». Цього року свято жіночої краси та гнучкості пройде з 15 по 17 листопада 2013 року, на території ДРК «Мультіпарк».

У змаганнях прийматимуть участь команди з різних країн Європи: Естонія, Латвія, Німеччина, Білорусь, Росія. Україну представляють понад 30 команд з різних міст. Загальна кількість учасників біля 400 чоловік.

Організаторами турніру є Федерація художньої гімнастики України в Рівненській області, Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Управління у справах молоді та спорту Рівненької облдержадміністрації та спортивний клуб «Золота осінь».

Джерело: Rivne1.tv
Розділи: Спорт в Україні

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі