chrome firefox opera safari iexplorer

Українська лижниця здобула золото на Світових Студентських іграх

18 грудня 2013 о 11:00

На Світових Студентських іграх, що проходять в італійському Тренто, українські спортсмени-студенти відкрили рахунок золотих медалей змагань.

Слідом за бронзою біатлоніста Дмитра Підручного у спринті золото у лижних перегонах виграла Катерина Григоренко — у перегонах на 5 км вільним стилем. Бронзу на цій же дистанції виборола Марина Анцибор. Зазначимо, що це вже друга нагорода для лижниці — раніше львів'янка фінішувала другою у скіатлоні (5 км класичним ходом і 5 км вільним стилем), відставши від переможниці Тетяни Осипової з Казахстану всього на секунду.

Таким чином, завдяки двом медалям, завойованим 17 грудня, Україна увірвалася до топ-10 в загальному заліку, розмістившись на 9-й сходинці листа.

В інших видах спорту, досягнення української команди не настільки істотні. Так, невдало у Трентіно виступили хокеїсти. Підопічні Сергія Лубніна програли два матчі групового турніру — Казахстану (2:4) і Канаді (0:11). А у третій грі в серії післяматчевих булітів українці зламали опір Японії — 4:3.

Втративши можливість боротися за медалі (а раніше на Універсіадах у різні роки «синьо-жовті» вигравали перше і третє місця), збірна України вирушила до втішного раунду, де в першому ж матчі міні-турніру за 9-12 місця здолали Великобританії 14:1. Тепер, щоб фінішувати на 9-й сходинці загального заліку хокеїст