chrome firefox opera safari iexplorer

На Західну Україну і в Європу можна подорожувати поїздом зі своїм авто

11 грудня 2013 о 13:44

При замовленні перевезення автомобіля до Ужгорода поїздом Укрзалізниця гарантує його власникам квитки в купейні вагони цього ж поїзда, повідомляє прес-служба відомства. 

З 27 грудня Укрзалізниця включає до складу поїзда Київ — Ужгород спеціальний вагон для перевезення автотранспорту. 

«Скориставшись послугою вагонів-автомобілевозів, можна дістатися до місця призначення найбільш безпечним транспортом — поїздом — зі своїм автомобілем, незалежно від погодних умов, відпочиваючи в комфортних умовах і зберігаючи ресурс автомобіля. Також це зручно для охочих подорожувати країнами Європи — до Ужгорода їх авто доставлять поїздом разом з пасажирами. А далі — повна свобода пересування», — зауважили фахівці головного пасажирського управління Укрзалізниці. 

Оформити замовлення на перевезення автомобіля можна по інструкції на офіційному сайті Укрзалізниці. 

«Зараз вагони-автомобілевози курсують у складі поїздів №12/11 Київ — Сімферополь та №80/79 Київ — Дніпропетровськ. Ця послуга користується попитом», — поінформували в Укрзалізниці. Так, за 10 місяців поточного року між Києвом і Сімферополем було перевезено 1424 автомобіля, між Києвом і Дніпропетровськом -751 автомобіль. 

Базовий тариф за перевезення 1 тонни автомобіля (без додаткових платежів) на маршруті Київ — Ужгород становить 588 грн, Київ — Сімферополь — 633,6 грн, Київ — Дніпропетровськ — 385,2 грн. 

«Суцільнометалевий вагон-автомобілевоз обладнаний спеціальними засобами для кріплення автомобіля, а також системою охорони. Такий вагон може вміщати від 4 до 7 машин в залежності від їх габаритів. Вагон супроводжує провідник, який оформляє опис автомобіля, координує завантаження і вивантаження і забезпечує збереження машини на шляху прямування поїзда», — зазначають в УЗ.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

14 жовтня

Інші дати
Віктор Баранов
1950 – український поет, прозаїк, перекладач. Автор численних поетичних збірок, повістей та романів. Лауреат літературних премій імені Є. Плужника та О. Гірника.
 
Розгорнути
Народився Лесь Сердюк
(1940, м. Харків - 2010) - український актор. Знявся  в понад 90 фільмах ("Загибель ескадри", "Як гартувалася сталь", "Батальйони просять вогню", "Гетьманські клейноди", "Мамай", "Тарас Бульба").
Розгорнути
Народилася Раїса Кириченко (Корж)
(1943,  с. Землянки Полтавської області - 2005) - українська співачка (мецо-сопрано), народна артистка УРСР. Лауреат державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Кращі пісні: "Чураївна", "Козачка", "Стремено", "Жіноча доля", "Мамина вишня".
Знову наснилось дитинство, Тепле, як гарна весна. Вишня вдіглася в намисто,Мама щаслива й сумна. Там за село проводжала Долю мою молоду... Щедро мені щебетала Мамина вишня в саду. (Слова Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича)
Розгорнути
Покрова Пресвятої Богородиці
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князі Андрії Боголюбським, який і збудував першу на Русі Покровську церкву. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.
Розгорнути
День українського козацтва
Гей, на горі там женці жнуть, А попід горою, яром, долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, гей, Широкою козаки йдуть... (Українська народна пісня)
Розгорнути