chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні о 12:00 на Євромайдані збереться віче

22 грудня 2013 о 09:52

Сьогодні в центрі Києва на Євромайдані відбудеться багатотисячне віче. Початок вже традиційно запланований на 12:00.

Планується, що через місяць після початку всеукраїнського масового протесту сьогодні на Майдані Незалежності оголосять «План наступу». Він має об'єднати політиків та громадських активістів та показати шлях розвитку руху незгоди, повідомляє ТСН.ua. 

Один із лідерів Євромайдану Юрій Луценко переконує, що кожен охочий до змін знайде місце для себе на Майдані та зможе долучитися до спільної роботи.

Нагадаємо, що Євромайдан пережив провальний «суботник» опонентів і готується до віча. На заклик «навести лад» у центрі столиці відгукнулися аж 7 киян.

Розділи: Суспільство

30 січня

Інші дати
Всеволод Нестайко
(1930 – 2014) – класик сучасної української дитячої літератури. 1979 р. трилогію «Тореадори з Васюківки» внесено до Особливого почесного списку Г.Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури. «Я пишаюся, що не вийшов із дитинства, що зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити.» Всеволод Нестайко
Розгорнути
Оксана Мешко
(1905 - 1991) –  український біолог, правозахисник. Член-засновник Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Володимир Антонович
1834 – 1908рр. Володимир Антонович (Вінницька обл.) – видатний український історик, археолог, етнограф. Створив київську школу істориків-українознавців в особі своїх учнів (Д. Багалій, М. Грушевський та ін.). «Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними». (Володимир Антонович)
«Сподіваюсь на те, що працею і любов’ю заслужу коли-небудь, що українці визнають мене сином свого народу, оскільки я все готовий розділити з ними» (Володимир Антонович)
Розгорнути

Новини Дивитися всі