chrome firefox opera safari iexplorer

Суд відпустив двох хлопців, яким «шили» напад на АП

05 грудня 2013 о 00:10

Шевченківський райсуд Києва відпустив на волю двох молодих людей із числа тих, яким інкримінують штурм адміністрації президента України на вулиці Банковій.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Батьківщини» Роман Ілик.

«Суд завершився. Бояться. Під варту хлопців не взяли. Чому? Тому що відчувають — влада змінюватиметься», — написав він.

За словами Ілика, «колона мітингувальників, яка прийшла під Шевченківський райсуд, вразила навіть правоохоронців, які говорять: «Ми хороші, не чіпайте нас».

«Відчувають, що виженемо суддів, які приймають злочинні рішення. Щиро вдячний кожному мітингувальнику, кожному нардепові, з якими були в суді, всім, хто стояв під Шевченківським судом Києва й обстоював Андрійка й Зозулю! Хлопці на волі. Це головне», – додав Ілик.

Як відомо, Шевченківський райсуд Києва 3 грудня ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою терміном на 2 місяці всім дев'ятьом хлопцям, підозрюваним в організації масових заворушень на Банковій біля адміністрації президента 1 грудня.

Нагадаємо, раніше міліція Києва повідомила, що розслідує 11 кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних із захопленнями адмінбудівель та іншими інцидентами, які сталися 1 грудня в центрі столиці. В рамках розслідувань цих проваджень затримано 9 осіб.

В опозиції заявили, що не причетні до штурму Адміністрації президента. Там переконують, що напад на Банкову був провокацією, у якій брали участь «тітушки». Пізніше в МВС заявили, що до нападу були причетні також й члени «Братства» під наглядом Дмитра Корчинського.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі