chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні очікується ожеледиця і туман

19 грудня 2013 о 16:23

Український гідрометеорологічний центр попереджає про туман, слабку видимість та ожеледицю на дорогах 19-20 грудня. Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС.

«У другій половині дня 19 грудня та протягом доби 20 грудня подекуди спостерігатиметься туман, видимість 200-500 м; у північних, центральних та східних областях на дорогах – ожеледиця», — сказано у повідомленні.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Довкілля

13 січня

Інші дати
Щедрий Вечір
«Сійся, родися, Жито, пшениця, Горох, чечевиця І всяка пашниця, Внизу корениста, Зверху колосиста, Щоб на майбутній рік Було більше, ніж торік. Щоб всього було доволі І в коморі, і на полі»
Розгорнути
Народився Василь Образцов
(1851–1920) – доктор медицини, один із засновників київської терапевтичної школи. Першим у світі описав клінічну картину тромбозу коронарних артерій і обґрунтував можливість прижиттєвого розпізнавання інфаркту міокарда.
Розгорнути
Народився Левко Мацієвич
(1877, с.Олександрівка, Кіровоградської області - 1910) - український корабельний інженер, автор багатьох проектів кораблів, підводних човнів, перший український авіатор, громадський і політичний діяч.
Розгорнути

Новини Дивитися всі